Przejdź do treści

Osiedlisko nad Soną

Wymarzone miejsce

Nasza historia opowiada o wyprowadzce z osiedla do osiedliska. Szukaliśmy kilka lat i w końcu znaleźliśmy swoje wymarzone miejsce na mazowieckiej wsi w dolinie rzeki Sony. Mamy tutaj ciszę, spokój, przelatujące bociany, krzyczące żurawie i widok na zieloną przestrzeń przeplataną gdzieniegdzie wierzbami. W naszym domu króluje naturalna kuchnia, sezonowe jedzenie, a wieczory są wypełnione rozmowami. Bliski jest nam sposób myślenia, który każe dwa razy się zastanowić zanim coś uznamy za niepotrzebne i wyląduje na śmietniku.

Czas płynie wolniej

Dzielimy się z naszymi gośćmi tym co według nas jest tego warte i najpiękniejsze, czyli pięknem prostego życia. Pomagamy zwolnić i zatrzymać czas, więc nie znajdziecie u nas telewizorów, a za oknami natomiast często przechadzają się krowy, możecie liczyć zatem na naturalne Animal Planet. Kochamy zwierzęta i pomagamy tym, które tego potrzebują – przygarniamy, wychowujemy i szukamy nowych domów.
Gości
400
Miejsc noclegowych
4
Powierzchnia m2
100

Dom

Budowaliśmy według zasad budownictwa naturalnego (tynki gliniane i wapienne, naturalne materiały ociepleniowe, rozbiórkowa cegła i dachówka, drewno ze starej stodoły i obory, kamień polny). Zaokrąglenia na rogach ścian oraz tynk gliniany powodują, że wypoczywa się tutaj bardzo przyjemnie, zarówno dla zdrowia jak i ducha.

Recenzje

5/5
“Absolutnie wspaniałe miejsce na rodzinny wyjazd. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, przepyszne śniadania i przemili gospodarze. Na pewno tu wrócimy. ”
Joanna
5/5
“Wspaniałe kilka dni, baterie naładowane na maksa, wszystko ciche, spokojne i błogie. Śniadania - cud miód, hamaki i huśtawki marzenie, a okolica pięknie wiejska. Właściciele przemili, pieski i kotki lubiące głaskanie- nie trzeba niczego więcej do szczęścia :)”
Ola

Zapraszamy każdego kto pragnie odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu blisko natury.

Zapraszamy każdego kto pragnie odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu blisko natury.