Przejdź do treści

Nasze pokoje

Dysponujemy pięcioma pokojami dla 17 osób. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem. Znajdziecie tutaj odnowione stare meble oraz nowe powstałe z odzyskanych materiałów. W łazienkach na podłodze jest dachówka karpiówka, umywalki wykonaliśmy z doniczek na kwiaty, blaty do umywalek powstały ze starych stopni schodów, oraz drewna pozostałego po budowie.

Pokój południowy

Kameralny i słoneczny pokój 2 osobowy z łazienką, o powierzchni 16 m2 z widokiem na ogród. Wykończony z materiałów przyjaznych naturze (glina, drewno). Możliwością wstawienia dziecięcej dostawki lub łóżeczka.

Pokój północny

Pokój 3 osobowy z łazienką o powierzchni 20 m2 z widokiem na pola. Wykończony naturalnymi materiałami (glina, drewno). Możliwość wstawienia dziecięcej dostawki lub łóżeczka.

Pokój wschodni 1

Pokój 5 osobowy z łazienką o powierzchni 25 m2 z widokiem na pola, las oraz wschody słońca. Wykończony z naturalnych materiałów czyli gliny i drewna. 

Pokój wschodni 2

Pokój 3 osobowy z łazienką o powierzchni 22 m2 z widokiem na pola, las oraz wschody słońca. Wykończony z naturalnych materiałów czyli gliny i drewna.
Istnieje możliwość rozłożenia kanapy i wstawienia łóżeczka.

Pokój zachodni

Pokój 4 osobowy z łazienką, o powierzchni 21 m2 z widokiem na pola, łąki i zachody słońca. Wykończony z naturalnych materiałów: gliny i drewna.
Istnieje możliwość łóżeczka.

Wspólna przestrzeń

Na parterze oraz piętrze znajduje się wspólna przestrzeń. Parter to kuchnia i jadalnią połączona z salonem z kominkiem. Urządziliśmy ją w stylu rustykalnym, używając drewna, jasnych kolorów, bukietów z polnych kwiatów, huśtawko-hamaka, który idealnie nadaje się do czytania książek i spokojnego odpoczynku.

Jest też miejsce dla dzieci z grami, zabawkami i stolikiem do rysowania.
Na piętrze znajduje się salonik z kanapą, fotelem i hamakiem oraz biblioteką. Zaprasza do leniuchowania, grania w planszówki i picia kawy w deszczowe dni.

Udogodnienia

Ograniczony zasięg

Rzadziej słychać dzwonki telefonów, brak telewizji i zbędnych negatywnych bodźców. Można za to korzystać z szybkiego WiFi jak ktoś potrzebuje.

Ogród

Miejsce na ognisko, grill, hamakowisko, leżaki, stoliki, sad, plac zabaw dla dzieci, kreatywne miejsce zabaw dla dzieci.

Przestrzeń wspólna

Salon z kanapami, duża jadalnia, kącik kominkowy, bawialnia / kącik dla dzieci, wspólna kuchnia, antresola.

Zapytaj o dostępność

Jola i Dominik Kucia

T: 696 050 170 / E: rezerwacja@osiedlisko.pl

Zapraszamy każdego kto pragnie odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu blisko natury.

Zapraszamy każdego kto pragnie odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić trochę czasu blisko natury.